Hyaluron pen

Hyaluron Pen - zvětšení rtů a vyhlazení vrásek povádím ve spolupráci s www.dr.nek.cz

Hyaluron Pen je nejnovější neinvazivní přístroj pro kosmetické ošetření pro zvětšení rtů nebo vyhlazení vrásek. Tlakové pero pracuje s pružinou a pístem, díky tomu se pod tlakem a velmi rychle vstříkne rovnoměrně sérum kyseliny hyaluronové pod kůži do maximální hloubky 0,2 mm. Sérum je absorbováno mnohem lépe než při invazivní metodě. Pero rozloží sérum na nano částice, které snadno vstoupí do pokožky rovnoměrně, neinvazivně a bez narušení pokožky.

Pokud chcete zvětšit rty a nebo vyhladit vrásky je pen ta nejlepší volba.

Hyaluron Pen je vyvinuto tak, aby aplikovalo sérum do maximální hloubky 0,2 mm pod kůži. Tímto se stává bezpečné a snadno použitelné pro kosmetičky.

Výhody pro zákazníky:

neinvazivní procedura

nezanechává trvalé jizvy

okamžitý efekt

Doporučená aplikace:

první výsledky jsou viditelné již po první aplikaci, nicméně je to velmi individuální a závisí to na schopnosti organismu vstřebat toto sérum pro efekt zvětšení rtů nebo vyhlazení vrásek.

doporučené opakování je dle potřeby jednotlivce, rozhodující faktor je rychlost, kterou se kyselina hyaluronová vstřebá.

čas jedné procedury se pohybuje od 20 minut, záleží na velikosti dávky kyseliny hyaluronové, kterou budeme aplikovat.

po proceduře doporučujeme rty chladit a ošetřovat antibakteriální mastí (např. Ophthalmo-Azulen).

tuto metodu nedoporučujeme provádět před společenskou událostí, rty mohou být nateklé, tento stav odezní do 3 dnů po aplikaci.

Kyselina hyaluronová zajistí plnost rtů i jejich hydrataci

Jde o látku, která se běžně nachází nejen ve rtech, ale i v celém těle.

Je důležitá pro udržování hydratace kůže.

Přispívá k regeneraci kožních buněk.

Po její aplikaci jehlou či kanylkou se postupně úplně vstřebá.

Kontarindikace:

těhotenství

kojení

zvýšená citlivost kůže

akutní virová a infekční onemocnění

onkologická onemocnění

Aby byl efekt zvětšení rtů a vyhlazení vrásek co nejdéle trvající, tak jsme se rozhodli si nechal vyrobit vlastní zesíťovanou kyselinu hyaluronovou v koncentraci 35%, speciálně vyvinutou pro hyaluronové pero.

Dr.Nek Hyaluronic Acid

Zesíťovaná kyselina hyaluronová v koncentraci 35% speciálně vyvinutá pro hyaluronové pero.

Zadání pro našeho technologa, který nám kyselinu vyvinul a vyrobil bylo, aby kyselina vydržela co nejdéle ve rtech a vráskách. Jednoduše řečeno, aby byl efekt zvětšení rtů a vyhlazení vrásek co nejdéle trvající, ale zároveň se dala kyselina použít hyaluronovým perem.

Pro to jsme ji nechali vyrobit v koncentraci 35% na rozdíl od běžné kyseliny, která dosahuje koncentrace maximálně 7%.

Docílili jsme toho použitím nízkomolekulární kyseliny, které by nikdy nevytvořily gel, ani když jich bude 50%, ale tím, že jsme je pospojovali mezi sebou, jsme docílili nejen příznivé viskozity na aplikaci, ale dosáhli jsme i mnohem většího podílu HA kyselin v roztoku - tedy těch 35%.

Další výhoda naší kyseliny je, že zesíťování je odolnější vůči enzymu hyaluronidáza, která v těle rozkládá kyselinu hyaluronovou. Tudíž tomu enzymu trvá delší dobu, než tuto síť rozloží.

Dr.Nek Hyaluronic acid je nízkomolekulární kyselina, která má příznivou viskozitu a větší podíl HA v roztoku.

o Zesíťovaná struktura kyseliny

o 35% koncentrace

o Sterilní dermální přípravek

o Objem 10 ml

Produkt splňuje všechna nařízení Evropského parlamentu o kosmetických přípravcích, Nařízení Evropského parlamentu a rady (ES) č.1223/2009.

Produkt je registrován jako dermální přípravek v databázi CPNP.

Přípravek je dodáván ve sterilních injekčních lahvičkách, obsah je třeba nejprve natáhnout sterilní stříkačkou se sterilní jehlou. Před použitím zkontrolujte, zda uzávěr lahvičky není neporušený.

Skladujte v pokojové teplotě do 25°C.

Co je kyselina Hyaluronová?

- kyselina hyaluronováje hlavní složkou v lidských tkáních a hraje nezastupitelnou roli pro fungování lidského organismu. Má schopnost na sebe navázat 1 000 až 10 000 násobek své vlastní hmotnosti ve vodě. Kyselina hyaluronová je tedy tělu vlastní látka. Vyrábí se v různých hustotách, tedy mírách zesíťování.

Existují dva základní typy kosmetiky s kyselinou hyaluronovou, které určují kvalitu produktu:

Vysokomolekulární kyselina hyaluronová má minimální schopnost proniknout do hlubších vrstev pokožky a její účinky jsou tudíž menší. Na pokožce vytvoří jemný film a hydratuje pleť na povrchu, kde vznikají jemné vrásky. Do hlubších vrstev pleti nepronikne. V případě, že se pohybujete na suchém vzduchu, může paradoxně dojít i k vysušení pleti. Vysokomolekulární kyselinu naleznete v kosmetických přípravcích pro péči o pleť. Dr.Nek Hyaluronic Gel, Denní hydratační krém a noční regenereční krém proti vráskám.

Nízkomolekulární kyselina hyaluronová proniká i do hlubších vrstev pokožky, kde stimuluje vlastní produkci kyseliny hyaluronové a hydratuje pleť tam, kde vznikají hlubší vrásky. Výsledkem je nejen hloubková hydratace, ale i schopnost obnovy a zpevnění elastinových a kolagenových vazeb, které se starají o pružnost pleti. Do této kategorie se řadí produkt pro hyaluronové pero Dr.Nek Hyaluronic Acid.

Ideální je oba typy kyseliny hyaluronové kombinovat. Dr.Nek cosmetics využívá oba typy kyseliny v řadě svých výrobků.

Vytvořte si webové stránky zdarma!