Helena Špinarová              

Lektorka a Profesionální stylistka permanentního prodlužování řas


Dobrý den,
Ráda bych se Vám blíže představila a dovolila si publikovat něco málo o mě, mé práci a samotném školení, které u mne můžete absolvovat.

Už devět let se aktivně věnuji permanentnímu prodlužování řas a z toho šest let školím nové stylistky.
Moje práce spočívá v každodenním prodlužování řas, kterou pravidelně proplétám školením, pro moje nové kolegyně v tomto oboru.
Prodlužuji metodou Řasa na řasu i metodou Extra objem ( 2D - 8D - chmýření ) a tyto metody i vyučuji při školení.

Moje práce je i mým koníčkem a v obou oblastech nejvíce dbám na správou aplikaci tak, aby přirozené řasy zůstávaly stále zdravé!
Moje klientky i budoucí kolegyně mohou využívat mých zkušeností z praxe, které se nebojím předávat dále a velice mne těší, když jsou moje poznatky zhodnocené a pomáhají mému okolí se stejným zájmem.

Při prodlužování řas vždy řádně zhodnotím jaký tip řas aplikuji dle tvaru očí a obočí , materiál a metodu lepení volím podle kvality přirozené řasy - VŠE MUSÍ DOKONALE LADIT A VYHOVOVAT KLIENTCE.


Při školení v teoretické části budoucím stylistkám předávám spíše moje zkušenosti a rady. Vše co nenajdete v učebnicích či skriptech. Při praxi vedu každou ruku pod pečlivým dohledem a snažím se poradit jak správně pracovat , aby kurz co nejvíce zasvětil každou vycházející hvězdu do permanentního prodlužování řas.

Kurzy vždy vedu maximálně v počtu dvou stylistek , abych byla schopná individuality ke každé z Vás.

Vytvořte si webové stránky zdarma!